[ Skočiť na obsah ] [ Skočiť na katalóg produktov ] [ Skočiť na privátne menu ]

"kvalita- najlepšia reklama- spokojný zákazník "

Counter:

PROFIL


 

PROJEKT S PODPOROU EURÓPSKEJ ÚNIE

Zvýšenie konkurencieschopnosti podniku obstaraním inovatívnej technológie
 
Spoločnosť MOTOSAM, a.s.vďaka podpore EÚ v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast obstarala zariadenie CNC dlhotočného sústruhu Citizen M32-V, čím sa výrobný proces stal vysoko automatizovaný s neustálym monitorovaním pracovného cyklu.
 
Projekt sa začal 8.4. 2015 podpisom Kúpnej zmluvy, ukončenie realizácie projektu bolo 29.5. 2015.
 
Propagácia projektu s podporou EÚCitizen M32-V, zakúpený za pomoci projektu EÚ

HISTÓRIA:

MOTOSAM, a.s. bol založený v roku 1999 ako jedna z nástupníckych firiem po SLOVENSKEJ ARMATÚRKE MYJAVA a.s. ( ďalej len SAM ). Dejiny SAM siahajú až do roku 1937, kedy začala na Myjave pracovať nová a prvá fabrika- továreň TAUŠ. Výrobný sortiment neskoršieho závodu MOTOVELO resp. cechu 4 sa začal formovať po prevzatí výrobného programu so strojným zariadením od firmy Adam a König z Rejhotíc po roku 1945. Postupne ho tvorila výroba širokého sortimentu ventilov do duší pneumatík, bezdušových ventilov, príslušenstvo ku kolesám cestných vozidiel a rôznych druhov hadičiek na fúkanie kolies a lôpt. Dôležitým momentom bol začiatok výroby celého sortimentu diskových matíc pre kolesá od veľkosti M12 až M22. Významným výrobným programom boli ventily na propan-butanové fľaše.

SÚČASTNOSŤ:

V spoločnosti je zamestnaných 47 kvalifikovaných pracovníkov s dlhodobými skúsenosťami. V súčasnosti sa naša spoločnosť orientuje na výrobné a obchodné činnosti.

viac...

Sústružené automatové diely

viac...

Auto-moto sortiment

certifikáty spoločnosti:
detail certifikát detail certifikát detail certifikát detail certifikát detail certifikát detail certifikát detail certifikát


MOTOSAM, a.s. MOTOSAM, a.s.

 

webdesign by soltec